שער היורו קניה

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מספר מודלים של רגרסיה ליניארית שימשו לניתוח הקשר בין שלושה משתנים עצמאיים (ריבית, שיעור אינפלציה ושיעור צמיחה בתוצר) לבין משתנה תלוי אחד (שיעור השינוי בין השילינג הקנייתי למטבע האירו). מחקר זה משתמש בניתוחי רגרסיה מתאם כדי לקבוע את ההשפעה של שיעורי הריבית, שיעורי האינפלציה ושיעור הצמיחה של התוצר המקומי הגולמי (תוצר) על שער החליפין של השילינג מול האירו.

הקשר בין הריבית, שיעור האינפלציה, קצב הגידול בתוצר ושער החליפין (תוצאות המתאם של פירסון) הראו קשר חיובי (r = 0.885, p 0.041), מה שמרמז כי שלושת המשתנים מתואמים מאוד והקשר הוא מובהק סטטיסטית.

מחקר זה עומד בניגוד למחקרים אחרים הבוחנים את הקשר בין שיעורי הצמיחה בתוצר לשער החליפין וממליץ לבנק המרכזי של קניה להזדקק להסדרה ברורה ומתאימה של מדיניות הריבית

כדי לצמצם את גודל התנודות. על פי הבנק העולמי, כלכלת קניה קיפצה בשנים האחרונות, אפילו כששיעור הצמיחה השנתי של התוצר המקומי הגולמי של קניה (תוצר) בשנת 2016 זינק ל -5.8%. הערך היחסי של המטבע, כגון השיל הקנייתי, משפיע על האופן שבו שותפי סחר אחרים מעריכים את פוטנציאל הצמיחה והיציבות הכלכלית של המדינה.

המטבע הרשמי של קניה

הוא השילינג הקנייתי (אין להתבלבל עם שילינג טנזניה או אוגנדה שהם מטבעות שונים). הבנק המרכזי של קניה מנהל את מטבע המדינה ומאפשר לשער החליפין שלו לנוע בחופשיות בשווקי מט"ח גלובליים אחרים. לשטרות הקניה השיליים הנפוצים ביותר יש ערך של 50 ק"ש, 100 ש"ח, 200 ש"ח, 500 ש"ח ו -1,000 ק"ש.

שילינג קניה משמש לתשלום בדולרים על רוב הדברים ומקובל על חברות תעופה ובתי מלון גדולים

ומשמש גם לתשלום דמי כניסה לפארק הלאומי. המבקרים משלמים מחירים גבוהים יותר עבור לינה ודמי כניסה לפארק חיות הבר מאשר תושבי מזרח אפריקה, ובמקרים כאלה יכולים לצפות לקבל תשלום באחד משלושת המטבעות המערביים הגדולים. מטבעות שילינג קנייניים הנמצאים בשימוש נפוץ הם משמות KSH 1, KSH 5, KSH 1 / KSH 5 (KSH 10) ו- 20 KSH.

בחר ספק שמשתמש בשער חליפין ממוצע ומחיל שער חליפין נמוך ושקוף

כדי להבטיח שאתה מקבל את השער הכולל הטוב ביותר להמרת המטבע שלך. אם אתה רוצה להמיר את האירו שלך לשלינגים קניה, תוכל להשוות את שערי החליפין היורו / KES הידועים והטובים ביותר באיחוד האירופי כאן. שים לב שאם אתה מביא איתך יורו או לירות שטרלינג, יהיה עליך להפוך אותם לשילינגים או דולרים שיכולים להוות בעיה גדולה מכיוון שרוב ספקי הרחוב ובתי המלון נוקטים בגישה רגועה בשיחה אמיתית והמחירים יכולים לפגוע בשלושה אפסים מתוך TSH. (בערך $ 1,000 עד $ 1). ממיר מטבע ממיר את שער החליפין בין אירו (אירו) לשלינג קנייתי (KES). בנקים וספקי שירותי מט"ח קובעים שערי חליפין אירו / KES משלהם. הדרך הקלה ביותר לבדוק את שערי החליפין היא באמצעות המרת המטבע החי שלנו או ממיר מטבע מקוון אמין.

השילינג הקנייתי (KES)

הוא המטבע הלאומי של מדינות אפריקה קניה, סודן וסומליה. האירו הוא מטבע המילואים הנרחב ביותר והמטבע השני הנסחר ביותר בשוק המט"ח אחרי הדולר האמריקאי (דולר). שער החליפין היום הוא EUR / KES כפי שאתה יכול לראות בתרשים להלן, שבו השערים של שילינג קניה מושווים ליורו.

השילינג הקנייתי (KES) ירד בשבועות האחרונים מול הדולר האמריקאי מכיוון שהחשש מפני ההשפעה של התפשטות מגפת COVID-19 זעזע את השוק

בשנת 2009, שער החליפין KES / USD הגיע ל -75 שילינג לדולר, אך נחלש ליותר מ- 105 שילינג לדולר בשנים הקרובות בין 2015 ל -2017. בשנת 2021, חברי הפאנל רואים פיחות של השילינג ל -10.88 ק"ש. מול הדולר.

ביום 31 במאי 2019 הוציא הבנק המרכזי של קניה משפחה חדשה של שטרות עם דיוקנאות של דמויות קנייתיות בולטות

כנדרש בחוקת קניה משנת 2010. במקביל, הוא משך את הגרסה הקודמת של שטר ה -1000 שילינג. הבנק המרכזי דחה את מטרתו להידוק הנזילות, לרבות באמצעות ריבית גבוהה יותר ופעולות בשוק הכסף.

הוצגו סדרות שטרות חדשות, כאשר קניאטה הופיעה מחדש בעדות 50, 100, 200, 500 ו -1,000 שילינג. ההנפקה של 200 שטרות שילינג ב -12 בדצמבר 2003 ציינה 40 שנות עצמאות משנת 1963 עד 2003. לציון השילינג הקנייתי (KSH) בשווקים בינלאומיים, נעשה שימוש בקיצור KES.

מושג הסמל התקבל היטב על ידי הציבור הקנייתי

אשר שיבח את הרעיון שיש לו סמל חתימה של מטבע מקומי, שילינג קניה שהיה קיים מאז 1966 כשהחליף את השילינג המזרח אפריקאי. שער החליפין בין יורו ל- KES פירושו שאם תמיר 1,000 יורו ל- KES, תקבל 129,277 KES. ממיר המטבעות הבא מציג את מחיר הסגירה של היום הקודם, כמו גם את שיעורי ההמרה הגבוהים והנמוכים ביותר.

תתעדכן בכל דקה בטכנולוגיית המתקדמת שלנו במטבע המרת מטבע

נוסעי מטבע יכולים לבדוק משרדי המרת מטבע של בנקים גדולים, משרדי חליפין ובתי מלון. התעריפים לשעבר של האתר מעוגלים למספרים שלמים כך שלא תראה תוצאות בלתי אפשריות עם מספרים ארוכים כמו קופק.

לשדות התעופה בניירובי, מומבסה, דאר א-סלאם וזנזיבר יש חילופי 24 שעות ביממה. מסחר ממונף בחוזי מטבע חוץ ומוצרי מטבע חוץ בשוליים נושא סיכון גבוה ואינו מתאים לכולם.

עוד מאמרים

שערי מטח לאומי

פרויקט סכר פאראקה נמצא בבסיסו בפאראקה שבמחוז מורשידאבאד שבמערב בנגל ומדווח למשרד משרד משאבי המים, פיתוח נהרות והתחדשות הגאנגה של האיחוד. ועדה טכנית בראשות היו"ר,