שערי מטח און ליין

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מקנסיאה פאפ ספגה 13 הרוגים וחמישה דיגס, ואבי ניל תרם 13 אסיסטים, שני אסים ושלושה דיגס כדי לסייע לסקוטי (9-6, MVL) לנצח את מס 'קייטי ליין פרסמה משחק מפלצות (32 אסיסטים, חמישה הרוגים, שמונה דיגס) וקייסי פלאן תרמו דאבל דאבל (13 הרוגים, 11 דיגס).

לאנטר בארנס היו 15 נקודות

שש חסימות, 14 זריקות וארבע אייסים, וחנה אלן תרמה 35 אסיסטים ו -13 זריקות עבור פילו. את ניו לקסינגטון (1-16, 0-16) הובילה מירנדה קינקייד עם 22 אסיסטים והתקפה, אמילי ברתולומיאו עם שבעה הרוחות וחסימה ומריה פונדייל בשישה הרוחות. ג'ו קמארה ניצח שיא של 17 הרוחות עם הרבה עזרה נטו של הולג'ור דקרוולו (5 הרוגות), צ'ארלי מרטין (10 הרוחות), דני קייס (5 הרוחות, 5 חסימות) ונילין נהרה (7 הרוחות).

דורפי שיחק הגנה אינטנסיבית בשורה האחורית

כדי לסחוף את ברוקקטון 25-21, 25-20, 28-26 ביום רביעי בכדורעף הגדול 3 בכנס במגרש קאראם. גרג לוקרלי (ג'ף לוקרלי 7-5, 3-6, 12-10), כריס בוראסה, פאט אוניל, מארק דומגאלה וניק פריירה 6-1, 6-0) ניצחו פעמיים. לאחר ארבעה משחקי VCN77, מרסיניאק נבחר ל- MVP, כבוד שנקבע על ידי מאמנים יריבים.

Sophomore טיילור פוסט בירך את קבוצת הכדורעף מאונט פלזנט לאחר המשחק. לאחר סיום הסט, היו כמה רגעים שבהם פוסט ענתה על שאלות על עבודתה ואהבתה לצוות.

המשחק שלהם היה חלק מרכזי בסיוע לליידי בולדוגים להגיע לראש העונה בפעם הראשונה כשהתקדמו לכיתה 5A

ארין ליזר היא אחת המתמודדות הטובות ביותר בהיסטוריה הטכנולוגית והאגודל למעלה עזר להוקיז לעונה מוצקה. אנג'לינה חתמה על כתב הכוונות שלה בפני פן סטייט, מקקספורט, פנסילבניה, בכדורעף נשים.

כשהייתי בכיתה ו ', התחלתי לשחק כדורעף מועדונים והפכתי לסט. בזמנו הייתי שחקן שלא היה לו ניסיון לנצח הרבה משחקים.

רק לפני כמה שנים גייסו שחקני הכדורעף SJHS לקולג ', אך מעולם לא בכיתה ד'. זו הייתה סוכנות לשחקני קולג 'שהתעניינו לשחק ונסענו לברזיל לשחק עם נבחרת של בנות מארה"ב וכך חוברנו.

זה כבר לא המצב

ומאמני הכדורעף של המחוז סבורים שהצלחה ברמת המועדון ובבית הספר תעשה קפיצה גדולה קדימה. בתוך שבע שנים קצרות, מועדון הכדורעף ג'וניור דוודים הוכיח כי אזור לאפייט יכול להתחרות עם כל אחד בארץ. מועדון הדוודים צמח מקבוצה אחת לשניים ל -43 חברים, מבלי לשנות את האימון או לחפש מקומות שיקשה על עבודת הצוות.

מרכז הכדורעף כדורים לג'וניור

4105 האגרטי ליין בלאפייט הוא מתקן גדול בן שישה מגרשים המתוכנן להיפתח ביולי. מליסה באואר, ה- MVP ההגנתית של מחוז 14-5A כקפיצה במוט, היא נחשבת לחיזוק לקבוצת הכדורעף באגי כמו גם לנבחרת האתלטיקה של אגיס.

עוד מאמרים

שערי מטח לאומי

פרויקט סכר פאראקה נמצא בבסיסו בפאראקה שבמחוז מורשידאבאד שבמערב בנגל ומדווח למשרד משרד משאבי המים, פיתוח נהרות והתחדשות הגאנגה של האיחוד. ועדה טכנית בראשות היו"ר,