שערי מטבע חוץ בזמן אמת

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

זוגות המטבעות משתנים לאורך זמן בשל גורמים כלכליים שונים כגון היצע וביקוש, אינדיקטורים כלכליים שונים ופעילויות גידור מסחריות (למשל קרנות גידור ומסחר פיננסי). ערכי הריבית קדימה משתנים עם הציפיות השונות מהריבית העתידית במדינה כזו או אחרת. שער החליפין של פורוורד מבוסס על הציפייה שמטבע יעלה או יירד ביחס למחיר הנקודה שלו.

ניתן לסחור במט"ח בשווקי מט"ח המכונים פורקס. בשווקים אלה, סוחר מטבעות יכול לקנות זוג מטבעות אם הוא מאמין שער החליפין יעלה, ולמכור אותו אם הוא מאמין שההפך יקרה.

ממיר מטבעות Sinclair XE מציע שערי חליפין חינם ותחזיות שער החליפין לשנים 2021-2023 ליותר ממיליון משתמשים

ראה רשימה מלאה של שערי החליפין הנוכחיים, שינויים באחוזים, טווח של 52 שבועות ותרשימים יומיים. תחת שערי החליפין של איחוד האמירויות תוכלו למצוא שיעורי זמן אמת לכל המטבעות ומדדי הסחורות.

שיעורי הבין-בנקאיים הם שערי החליפין החיים של הבנקים הסוחרים ביניהם מטבעות בכמויות אדירות

אנו משתמשים בהם בכלי ובתרשימי ניטור התעריפים שלנו. אנו מקבלים את הצעות המחיר שלנו מרויטרס ומעדכנים אותן בזמן אמת עם פתיחת השווקים.

API שער החליפין הפתוח מספק למפתחים גישה נוחה לשערי מטבע חוץ שוטפים והיסטוריים

שערים חיים עוזרים לך לסחור בשווקי מט"ח בזמן אמת ולהחליף מטבעות בכל שוק. Enhanced FX API מספק שערי חליפין של המטבע העולמי והשוואתם עם שיעורי הריבית של ה- ECB.

אתה יכול להשתמש בפלטפורמה המקוונת הידידותית שלנו 24 שעות ביממה כדי לבקש מחירים, להגדיר התראות על מחירים, ערכי מטבע ותקופות זמן. נתוני המטבע מתעדכנים כל 60 דקות, כל 10 דקות וכל 60 שניות על סמך המנוי שבחרת.

בחר בסמל

כדי לפתוח את בורר הנתונים, שבו תוכל לחפש זוגות מטבעות ולציין את הנתונים הנדרשים. באמצעות טבלת הריבית במט"ח, סוחרים יכולים להשוות מחירים עם הברוקרים שלהם ולהשתמש בהם לטובתם. התאם אישית את רשימת הנכסים המועדפים עליך. בחר מתוך רשימת מדדי המטבעות והסחורות הזמינים בטבלת ריבית התיקים שלך.

אתה יכול להשתמש במספר נקודות קצה לביצוע משימות שונות

קבלת נתוני שער החליפין בזמן אמת, רשימת כל המטבעות הקבועים הזמינים, החזר שערי חליפין היסטוריים מאז 1999, המרת סכומי כסף למטבע יחיד ושחזור נתונים על תנודות יומיות. . ישנן חמש נקודות קצה הניתנות להתאמה אישית להשלמת משימות מסוגים שונים: נקודות קצה חיות המקבלות שערי חליפין בזמן אמת, נקודות קצה היסטוריות המקבלות שערי חליפין היסטוריים, נקודות קצה שהופכות למטבע אחר בתוך פרק זמן ולבסוף נקודת קצה לקבלת שערי חליפין עבור תקופה מסוימת של שינוי (נקודות קצה מקבלים פרמטרים משתנים).

CurrencyLayers REST API משתמש בפורמט JSON על מנת לספק שערי חליפין והמרות מטבעות מהימנים עבור אנשים ועסקים

שירות זה יכול להתמודד עם מאות בקשות בחודש ומיליוני בקשות לדקה, ולמרות שיש הרבה שירותים נוספים לשער החליפין, אף אחת מהן אינה מגיבה, עמידה וקלת שילוב ביישומים ובשירותים שלך. ExchangeratesAPI מכסה מגוון רחב של נתוני שער חליפין על פני כדור הארץ כולו ומספקת תוכניות חסכוניות לעסקים גדולים וקטנים, מפתחים ויחידים כאחד.

אם אתה צריך להוסיף מידע על מטבע ושער החליפין לאפליקציה שלך

אתה צריך נתונים אמינים ועכשוויים. זה יכול להיות קשה לעקוב לא רק אחר מטבעות גלובליים רבים, אלא גם אחר התנודות הקבועות שלהם בשערי החליפין. לחברות כמו הונדה, GE ו- Elders יש למעלה מ -100,000 מפתחים המסתמכים על השירות כדי לספק ליישומים שלהם נתוני מטבע ומטבע מעודכנים.

ראוי גם לציין ששדות תעופה רבים והמרת מטבעות מרוויחים כסף על ידי גביית מרווח גדול בין מטבעות

אתה יכול לקבל עסקה טובה על ידי החלפת מטבעות עם הבנק המקומי או הזר שלך. המרת המטבעות וניתוח המניות הזרות והדוחות הכספיים יכולים לעשות הבדל גדול כאשר מנסים לקבל החלטות השקעה.

ספקים אלה, המכונים גם ספקי המרת מטבעות קמעונאיים, הם סניפים בשדות תעופה שקונים ומוכרים בתעריפים שונים. למדינות מסוימות יש מטבעות מוגבלים או הגבלות על חילופין בתוך גבולותיהן.

שערי החליפין הדו-צדדיים היומיים הינם מדדי דולר נקוביים לשבוע הקודם

המבוססים על נתונים שנאספו על ידי הבנק הפדרלי של ניו יורק ממדגם של משתתפי שוק. הנתונים הם שער הצהריים בניו יורק לתשלום שידורי כבלים במטבע חוץ. שער הנקודה היומי בשעה 10 בבוקר הוא אמצע שער הרכישה והמכירה (שאינו משקף את שיעורי העסקה בפועל) ואת שער הרכישה בצהריים לבנקים הפדרל ריזרב המוסמכים בניו יורק לצורכי מכס.

לדוגמה

המחיר מייצג את שער החליפין של צמד המטבעות במסחר האחרון ואילו התאריך מייצג את הזמן שבו הם צוטטו. שער הנקודה חל על עסקאות שהושלמו תוך שני ימי עסקים. צמד המטבעות שצוין הוא צמד המטבעות של דולר ארה"ב-יורו (דולר-יורו-דולר).

לרובנו אין זמן לעקוב אחר שערי החליפין הנוכחיים. ל- Yahoo Finance, פורטל מוביל לחדשות וניתוח פיננסי, יש ממרי מטבעות שימושיים למטבעות מרכזיים רבים.

עוד מאמרים

שערי מטח לאומי

פרויקט סכר פאראקה נמצא בבסיסו בפאראקה שבמחוז מורשידאבאד שבמערב בנגל ומדווח למשרד משרד משאבי המים, פיתוח נהרות והתחדשות הגאנגה של האיחוד. ועדה טכנית בראשות היו"ר,