שלבי המסחר בבורסה

שתף את הפוסט

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם אתה סוחר בבורסה או משקיע בשיטת סטן ויינשטיין, הירשם בחינם והקדיש את הזמן לסקור את אלפי הפוסטים והתרשימים בפורום כדי למצוא את המשאבים המפורטים ביותר באינטרנט אודות ניתוח הבמות של סטן ויינשטיין וארבעה שלבים. שיטת פריצה. ניתוח שלב עוזר לסוחרים לזהות ולעקוב אחר מגמות ארוכות טווח בשוק. בפורום ניתוח במה, תלמד כיצד להחליף רעיונות ולדון בשיטת הפריצה הקלאסית של ארבעה שלבים לזיהוי מניות איכותיות שתוכל לקנות ולמכור עם סוחרים ומשקיעים בעלי מוניטין אחרים בכל סביבת שוק.

מדד המניות או השלב הנוכחי של שוק המניות כולו חשובים בקביעת כמה כסף יש לסחור בשוק והאם לסחור או להישאר במזומן.

ארבעת השלבים של מחזור הבורסה כוללים צבירה, פרמיה, הפצה וירידה. שוק המניות כולו נמצא בשלב הרביעי של ירידה, ורוב המניות נמצאות בשלב זה. זוהי התקופה שבה הסוחרים משחקים בבטחה או מתמודדים עם הפסדים הרסניים בשוק.

שלב הצבירה הוא השלב הראשון במחזור הבורסה שמתחיל בסוף המחזור הקודם כשהשוק נמצא ברמה שבה הוא נמוך מספיק כדי שהמשקיעים יתחילו לקנות. שלב זה מכונה גם השלב ההפוך, שכן סוחרים שרכשו מניות בשלב הצבירה מתחילים לעזוב את השוק.

שלב זה מתרחש כאשר השוק מסתיים ומתחדשים

מקורבים לעסקים, כמה משקיעים בעלי ערך, מאמצים מוקדמים, מנהלי כספים חכמים וסוחרים ותיקים מתחילים להסתובב ולברר מה טוב. השלב האחרון של מחזור הבורסה אינו זמן טוב עבור רוב המשקיעים. זה מתחיל בסוף המחזור הקודם, כשהשווקים הגיעו לתחתית והערכות ההון נמוכות.

זה מסמן את השלב שבו השוק מתחיל להתאחד והמחירים מתחילים לעלות

ומושכים אליהם מספר רב של קונים שרוצים להצטרף למגמת העלייה החדשה, שכן הוא עדיין בשלביו הראשונים. שוקי הדובים הראשוניים הם אלה שיורדים עוד יותר כאשר חדשות רעות מזינות את מחירי המניות.

מחזור העסקים בשוקי המניות כולל ארבעה שלבים שונים

כולל התרחבות, שיא, התכווצות ושפל. בשלב השלישי של מחזור השוק, מצוין כי המחזור נמצא בשלב של סנטימנט שורי, לאחר שהשלב הקודם הפך למצב רוח מעורב. שלב הירידה מתרחש כאשר השוק מתחיל בשפל ומחירי המניות יורדים.

שלב הצטברות הוא כאשר יש ירידה חדה בשוק והמניות מתחילות להטות כלפי מעלה. שלב זה מוגדר כשלב בו ההתנגדות במחיר המניה משתנה ושלב של עליית שוק מוגדר כאשר המחיר עולה מעל רמת ההתנגדות.

ייתכן שמשקיעים קבועים רבים לא יוכלו לראות את שלב ההצטברות מכיוון שהם מאמינים ששוק הדובים רוצה להמשיך. עם זאת, אם אתה יכול לזהות שלב זה, תוכל להיכנס לשוק דובים כשהמחיר נמוך ולמקסם את הרווחים שלך.

הכרת השלב הנוכחי של מחזור השוק מציעה לא רק הזדמנויות קניה ומכירה מדויקות

אלא גם יתרון עצום על פני משתתפי שוק אחרים. מכיוון שקבוצות מניות מסוימות מתפקדות טוב יותר במחזור שוק זה בגלל היסודות המשופרים שלהן מאחרים, חשוב לסוחרים לזהות את השלב הנוכחי של מחזור השוק. שלב ההפצה הוא זמן רגשי בשוק, בו המשקיעים נקלעים לשלב של פחד טוטאלי, רצוף תקווה ותאוות בצע, בעוד שנראה כי זמן השוק מתחיל.

בפוסט זה נדון בארבעת השלבים של מחזור הבורסה שכל סוחר צריך להכיר. משקיעים וסוחרים לטווח קצר יכולים להרוויח מהשוק אם הם מכירים את ארבע השכבות. ברגע שתבין את שלבי הבורסה, המניות האינדיבידואליות והשוק הכולל יעלו.

התרשים שלהלן מציג את הביצועים הנוכחיים של שוק המניות

כפי שהם נמדדים לפי מחיר הסגירה של ה- S&P 500 ביום המסחר האחרון והביצועים ההיסטוריים שלו מאז 1990. בניתוח שלב זה נבחן המניות המנצחות הגדולות שדוחפות את S & P 500 ולמה הן מסתדרות טוב יותר מהשוק. כל מדדי השוק העיקריים נמצאים בשלב 2 של ההתקדמות, וניתן לצפות שרוב המניות יתקדמו בשלב זה. לסוחרים עם הבנה מעמיקה של השלבים השונים של מחזור השוק יש יתרון גדול על פני סוחרים אחרים. הבנת אופן הפעולה של תנועות הבורסה יכולה לעזור לסוחר לזהות הזדמנויות מסחר חדשות ולהפחית את הסיכון שלו. מחזור הבורסה נוטה להיות בעל תנודתיות שונה ובסופו של דבר זה תלוי בך כסוחר או כמשקיע לזהות ולהתאים את הסיכון שהתיק שלך יכול לתמוך בו. מחזורי שוק המניות מועילים לחיזוי דפוסי מחירים לטווח קצר וארוך ויכולים לשמש את הסוחרים לניהול סיכונים מכיוון שהם נעים ומתנהגים בצורה דומה בכל שלב. היצע וביקוש למניות רשומות קובעות את מחיר ניירות הערך ואת הרמה בה משתתפי הבורסה (משקיעים וסוחרים) מוכנים לקנות ולמכור.

עוד מאמרים

שערי מטח לאומי

פרויקט סכר פאראקה נמצא בבסיסו בפאראקה שבמחוז מורשידאבאד שבמערב בנגל ומדווח למשרד משרד משאבי המים, פיתוח נהרות והתחדשות הגאנגה של האיחוד. ועדה טכנית בראשות היו"ר,